O nás

Kdo jsme?

Milovnice látek, materiálů, vzorů, které stále vyhledávají nové dodavatele a vzory.

 

Eva Welsch 

Maminka dvou tajfunů, toho času na mateřských galejích, má na starosti hlavně administrativu, úpravu a tvorbu vzorů k tisku, objednávky. 

Šije, když obě děti spí a sama je vzhůru, tedy skoro nikdy. Hodnotí se jako neúnavný začátečník,ale klukům to nevadí a nosí to i s chybami. 

 

Eva I. 

Maminka Evy W., která pro Vás pečlivě měří a stříhá, vyhledává nové vzory a komunikuje s Vámi. 

Šije precizně a krásně, bohužel na šití za poslední dva roky nemá tolik času, kolik by si přála. 

Náš příběh 

Jak to všechno začalo? V květnu 2019 jsme převzali skupinku Látky Birdie, která se specializovala na objednávky z polských eshopů a prodej krásných vyladěných balíčků z těchto látek. O půl roku později jsme měli látky, návinky, metry, pravítka, křídy a nůžky už úplně všude a tak jsme se rozhodli pro upgrade - z prodejní skupinky na eshop, a začali jsme budovat skladové zásoby. 

V prosinci 2019 jsme skutečně spustili eshop www.latky-birdie.eu a v únoru už jsme vše stěhovaly do nových, větších prostor.

Nyní se soustředíme na prodej pletenin, tedy úpletů a teplákoviny, máte-li však poptávku po jiném materiálu, neváhejte nás kontaktovat, snažíme se vyjít vstříc novým podnětům.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení